DOM WARSZAWA WŁOCHY

FASOLOWA 28    ZABUDOWA SZEREGOWA

 

Dom Fasolowa 28 - Dom jednorodzinny szeregowy Warszawa Włochy

Opis inwestycji


Zespół budynków to cztery domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, ustawione prostopadle do ulicy Fasolowej - Warszawa Włochy. Do każdego z nich prowadzi osobne wejście, każdy posiada garaż dwustanowiskowy w bryle budynku, w poziomie parteru oraz wejście do ogródka z poziomu spocznika półpiętra. Każdy dom posiada dwa balkony, w tym jeden duży pełniący funkcję tarasu. Klasyczna forma i kompozycja segmentów podkreśla elegancki styl tej inwestycji.

  

Standard zagospodarowania terenu


1.

Budynek

Dom jednorodzinny, w zabudowie szeregowej 3-kondygnacyjny (parter, 1 piętro, poddasze z możliwością adaptacji antresoli) z dwustanowiskowym garażem wbudowanym w parter budynku.

2.

Zieleń

Teren urozmaicają dobrze zaplanowane trawniki. Wszystkie drzewa liściaste i iglaste rosnące na terenie inwestycji zostaną zachowane.

3.

Droga wewnętrzna i chodniki

Wewnętrzną komunikację stanowi ciąg pieszo-jezdny. Nawierzchnia utwardzona wykonana z kostki betonowej.

4.

Oświetlenie zewnętrzne

Teren objęty inwestycją oświetlony jest oprawami natynkowymi na elewacjach poszczególnych budynków wzdłuż projektowanego ciągu pieszo-jezdnego. Dodatkowo wyprowadzone zostanie okablowanie do opcjonalnego oświetlenia terenu, które można będzie zainstalować na życzenie mieszkańców.

5.

Ogrodzenie

Ogrodzenie modułowe wykonane z bloczków betonowych firmy Joniec, typ Roma, przęsła palisadowe firmy Konsport. W ogrodzeniu umieszczone będą skrzynki gazowe i elektryczne.

6.

Wiata śmietnikowa

Wiata śmietnikowa do umieszczenia pojemników na odpady zmieszane zlokalizowana wzdłuż ogrodzenia od strony ul. Fasolowej, zadaszona z niezależnymi furtkami do pięciu boksów. Boks piąty będzie boksem wspólnym dla wszystkich mieszkańców i dedykowany do składowania worków z odpadami segregowanymi suchymi oraz szkłem.

7.

Parking

Projekt zakłada dwa dodatkowe miejsca postojowe na zewnątrz budynków umiejscowione przed bramą wjazdową, równolegle do ulicy Fasolowej.

8.

Ochrona i kontrola dostępu

Osiedle zamknięte, z furtką i bramą wjazdową. Brama wjazdowa na teren inwestycji sterowana za pomocą pilota lub videodomofonu (opcja ).

9.

Skrzynki pocztowe

Skrzynki pocztowe systemowe przelotowe wmurowane w ogrodzenie.

10.

Instalacje zewnętrzne

Kanalizacja sanitarna i wodna. Instalacja odgromowa. Instalacja gazowa i teletechniczna. Instalacja elektryczna z podlicznikiem monitorującym zużycie energii wspólnej potrzebnej do obsługi bramy wjazdowej i domofonu. Podlicznik przypisany jest do licznika głównego pierwszego z domów.

 

- rok założenia 1987 -
Pracownia Architektoniczna Wojciecha Kornatowskiego Sp. z o.o.
ul. Gżegżółki 6, 02-804 Warszawa, tel./fax (022) 644 69 87, (022) 641 60 36
tel. kom. +48 500 326 310; e-mail: info@kornatowski.pl